Kısmet açma çalışması sadece evlenemeyen veya mutlu bir ilişki yaşayacak çift bulamayanlara değil işi gücü rast gitmeyenlere, yaptığı işin bereketini göremeyenlere de yapılır. Hem özel hayatta hem ticari hayatta başarılı olmak için kısmet açma çalışması yapılır. Kısmet açma çalışması yapılan bayan veya erkek etraflarından oldukça ilgi çekmeye başlarlar. Kızların erkek talipleri, erkeklerin kız talipleri artar. Kısmet açma çalışmasının etkisiyle güzelliğinden veya yakışıklılığından emin olamayan, sosyal ortamlarda rahat davranamayan kişilerde kendilerine güven duygusu gelir. Bu şekilde etraflarından gördükleri yoğun ilgiyle beraber özgüvenleri perçinleşir. Evlilik yaşının geçtiğini düşünenlerin, aradığı kısmeti bir türlü bulamadığını düşünenlerin, işleri bir türlü olacak gibi olup da son anda işleri ters gidip olmayacak gibi olanların kısmet açma çalışması yaptırmaları faydalarınadır. Kısmet açma çalışması kişinin yıldızına göre hazırlanacak vefklerle hazırlanır ve uygulanır. Havas ilminin çalışmasıdır. Kısmet açma çalışmasıyla kişinin şansı da açılır. Kendisini şanssız, piyangodan büyük ikramiye çıksa bile biletini kaybetmiş olacak kadar talihsiz görenler şansının açılması için kısmet açma çalışması yaptırabilirler.
Kısmet açma çalışmasını yıldızını düşük olan kişiler de yaptırabilir. Yıldızı düşük olan kişiler sosyal hayatlarında yaşadıkları olumsuzluklardan daha çok etkilenirler. İnsanlarla yaşadıkları sorunların etkisinden çıkmaları daha uzun bir süreç gerektirir. Nazara, göze gelmeleri daha kolaydır. Bu gibi durumlarda kısmet açma çalışmasıyla beraber koruyucu vefkler de hazırlanır. Bu şekilde yıldızı düşük olan kişinin hem kısmeti açılır hem de üzerine bir etki tesir etmemesi için koruyucu yapılır.
Kısmet açma çalışmasıyla beraber rızık açma çalışmaları da vardır. Rızık açma çalışmaları da ticari hayatta işlerin yolunda gitmesi için yapılır. İşleri yolunda gitmeyen kişiler rızık açma çalışması yaptırarak iş hayatında karşılarına çıkacak engellere karşı daha güçlü olurlar, sorunları daha kolay aşarlar. Ticari kazançları daha çok olur, işleri açılır, bolluk olur, bereketleri artar.

Reklamlar